25 Nisan 2011 Pazartesi

Bugün Gazete Okumayın

Fenerbahçe'nin medyada daha çok yer aldığından şikayetçi olan Fenerbahçesiz kardeşlerim, size sesleniyorum. Bugün bırakın gazete okumayı, gazete bayisinin önünden dahi geçmeyin.

İşe gelirken göz ucuyla baktım gazetenin birine. İlk iki spor sayfasını utanmasalar sarı-lacivert basacaklarmış. Doğum kontrolünü 'coitus interruptus' yöntemiyle kotarabileceğini düşünen aklıevvel misali Buca karşısına çıkan Fenerbahçe'nin, nasıl direkten döndüğünü ballandıra ballandıra anlatmışlar.

Bu kadar lacivert yetsin artık umuduyla çevrilen üçücü sahife de Fenerbahçe dolu. Haber de haber olsa. Normal sezonu beşinci bitiren Fenerbahçe erkek voleybol takımı, Avrupa Challange Cup finalisti ve Türkiye Kupası şampiyonu Arkas'a maç vermeden final serisini kazanmış. Hepi topu son dört sezonda üçüncü şampiyonluklarıymış.

Tamam şimdi sıra bize geldi derken, o da ne...Fenerbahçe Ülker, onca eksiğine karşın Efes Pilsen'i uzatmaya giden maçta mağlup etmiş. Ligi lider bitirmeyi, olası bir Efes Pilsen eşleşmesinde ise seriye 1-0 (Yönetmelik değişmez ise playoff arifesinde) önde başlamayı garantilemiş.
Neymiş efendim, spor kulübüymüş...

Hiç yorum yok: